Mityngi Skype - Anonimowi Uzależnieni od Seksu i Miłości

Idź do spisu treści

Menu główne:

Mityngi Skype

W każdy wtorek i piątek (19:00 - 20:30) grupa WOLNA EUROPA zaprasza na mitingi prowadzone na Skype (mitingi otwarte są w każdy pierwszy wtorek i piątek miesiąca, pozostałe zamknięte to znaczy tylko dla członków SLAA). Zgłoszenia chęci udziału w mitingu (tylko w przypadku gdy nigdy wcześniej nie brałeś/-aś udziału w mitingu grupy Wolna Europa) proszę wysłać poprzez SKYPE na nick: slaa.prowadzacy z krótką informacją o tym czy należysz do wspólnoty lub że chcesz do nej przystąpić lub że chcesz wziąść udział w mitingu otwartym.
Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować na: skypepiatek@slaa.pl
Szczegóły odnośnie prowadzenia mitingu w załączniku

W każdą sobotę (11:00) zapraszamy na mityngi Skype Grupy ANOREKSJA. Każda pierwsza sobota miesiąca jest mityngiem otwartym (dostepnym dla wszystkich zainteresowanych tematyką) a pozostałe to mityngi zamknięte (dostępne tylko dla członków SLAA). Nazwa Skype: SLAA anoreksja. Zgłoszenia na mityng na skypeanoreksja@slaa.pl

W każdą niedzielę (11:00 - 12:30) zapraszamy na mitingi Skype Grupy ATENA (otwarte w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, pozostałe zamknięte to znaczy tylko dla członków SLAA)  Nazwa Skype: grupaatena. Zgłoszenia na mityng od poniedziałku do soboty do godz 18.00 na: skypeatena@slaa.pl.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego