Mityngi Skype - Anonimowi Uzależnieni od Seksu i Miłości

Idź do spisu treści

Menu główne:

Mityngi Skype

W każdy wtorek i piątek (19:00 - 20:30) grupa WOLNA EUROPA zaprasza na mitingi prowadzone na Skype (mitingi otwarte są w każdy pierwszy wtorek i piątek miesiąca, pozostałe zamknięte to znaczy tylko dla członków SLAA). Zgłoszenia chęci udziału w mitingu (tylko w przypadku gdy nigdy wcześniej nie brałeś/aś udziału w mitingu grupy WOLNA EUROPA) proszę wysłać poprzez SKYPE na nick: slaa.prowadzacy z krótką informacją o tym czy należysz do wspólnoty lub że chcesz do niej przystąpić lub że chcesz wziąć udział w mitingu otwartym.
Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować na:
Szczegóły odnośnie prowadzenia mitingu w załączniku

W każdą sobotę (11:00) zapraszamy na mityngi Skype Grupy ANOREKSJA. Każda pierwsza sobota miesiąca jest mityngiem otwartym (dostępnym dla wszystkich zainteresowanych tematyką), a pozostałe to mityngi zamknięte (dostępne tylko dla członków SLAA). Nazwa Skype: SLAA anoreksja. Zgłoszenia na mityng na adres email: skypeanoreksja@slaa.pl

W każdą niedzielę (11:00 - 12:30) zapraszamy na mitingi Skype Grupy ATENA (mityngi otwarte w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, pozostałe zamknięte, to znaczy dostępne tylko dla członków SLAA). Nazwa Skype: grupaatena. Zgłoszenia na mityng od poniedziałku do soboty do godz. 18.00 na adres email: skypeatena@slaa.pl.
Telefon kontaktowy: Tel:+44 7477648577

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego